Download Žodis Kišenėje: lietuviškas žodžių žaidimas 1.9.2.3 APK

6 votes, 4.7/ 5
Package name: com.gudinaf.zodiskiseneje
  • Author:

  • Version:

    1.9.2.3

  • Update on:

The description of Download Žodis Kišenėje: lietuviškas žodžių žaidimas 1.9.2.3 APK

Įtraukiantis lietuviškas žodžių žaidimas, galvosūkis. Panaudodami pateikto žodžio raides sudarykite naujus žodžius - dar vadinamas anagramas. Sudaryti žodžiai turi būti bendriniai daiktavardžiai vardininko linksnyje. Spauskite ant pateikto žodžio raidės ir tokiu būdu formuokite naujus žodžius. Kiekviename žaidimo lygyje yra nurodytas, kiek naujų žodžių galima sukurti. Jeigu pritrūksite idėjų, naujiems žodžiams, tuomet galite pasinaudoti užuominomis. Žodžių žaidimas toks kaip šis padeda lavinti atmintį. Lietuvių kalba, 200+ lygių.

ANAGRAMOS IR UŽUOMINOS

Žaidėjui lygyje pateikiamas lietuviškas žodis. Reikia pasirinkti raides iš to žodžio. Iš pasirinktų raidžių formuojami kiti žodžiai. Tie žodžiai gali turėti tik raides iš pateikto žodžio. Tokie žodžiai vadinami anagramomis.

Naujai suformuoti žodžiai gali būti TIK bendriniai daiktavardžiai vardininko linksnyje. Visi kiti žodžiai nebus tinkami.

Dažnai atsitinka taip, kad nepavyksta sugalvoti žodžių. Tam yra galimybė pasinaudoti žodžių užuominomis. Užuomina - tai atsitiktiniu būdu pateikiama viena raidė iš galimų sudaryti lietuviškų žodžių. Žaidėjas gali užsidirbti užuominas už išspręstus žodžius.

NET 200+ LYGIŲ

Šis lietuviškas žaidimas (galvosūkis) turi daugiau negu 200 skirtingų lygių. Kiekvienas lygis yra sudėtingesnis vienas už kitą. Galima sudaryti vis daugiau ir vis ilgesnius žodžius.

Jeigu Jums patinka kryžiažodžiai, įvairūs žodžių galvosūkiai, žodžių išbraukymai - šis lietuviškas žaidimas kaip tik Jums.

★ Nesudėtingas, bet įtraukiantis ir, svarbiausia, LIETUVIŠKAS žodžių žaidimas
★ Net 200+ žodžių lygių
★ Naujų žodžių užuominos
★ Galimybė užsidirbti žodžių užuominas už gerai išspręstus žodžių lygius
★ Žodžių žaidimas tinkamas ir vaikams ir suaugusiems
★ Žaidimo lygiai sukurti ne kompiuteriniu būdu, todėl yra įtraukiantys ir verčiantys mąstyti

Nemokamas lietuviškas žodžių žaidimas, galvosūkis. Žaisdami jį praplėsite savo lietuviškas žodžių žinias, sužinosite galbūt negirdėtų žodžių. Sudėtinga rasti, kad žaidimas būtų lietuviškas ir dar įdomus. Būtent tokį stengėmės sukurti "Žodį kišenėje".

Šis žodžių žaidimas Jums pravers, kai norėsite išbaidyti nuobodulį.
Show more
Žodis Kišenėje: lietuviškas žodžių žaidimas 1.9.2.3 APK for Android 5.0+

Version: 1.9.2.3 for Android 5.0+

Update on: 2019-04-26

File size: 4.276.348 bytes

App permissions: view permissions

What's new:

Download APK now

Similar to "Žodis Kišenėje: lietuviškas žodžių žaidimas"