Download ŞansMatik 3.0.2 APK

36 votes, 3.9/ 5
Package name: com.agonentertainment.nida.sansmatik
 • Author:

 • Version:

  3.0.2

 • Update on:

The description of Download ŞansMatik 3.0.2 APK

Daha iyi bir uygulama geliştirebilmemiz için görüş ve önerilerinizi yorum yaparak sunabilirsiniz.

Milli Piyango oyunlarının takibi ve şanslı rakamları için gerekli olan bir uygulamayı sizlere sunduk.

Sayısal Loto,Süper Loto,Şans Topu ve On Numara oyunlarının sonuçlarının istediğiniz haftaya özel olarak getirilmesini sağladık.

Dilerseniz Şansmatik sayesinde şans oyunlarına bilgisayarın sizler için sunduğu rastgele sayılar ile oynrak farklı bir açıdan değerlendirmiş olursunuzç

Sayısal Loto için oluşturduğumuz sekmede şansmatik uygulamasının rastgele ürettiği bir sekme ile karşılaşacaksınız. Ardından Hemen altında seçeceğiniz tarih ile birlikte o tarihe ait sonuçları, kaç kişiye çıkmış, hangi sayılar aracağılı ile kazanılmış gibi Sayısal Lotoya ait bilgileri edinmiş olacaksınız.

Süper Loto için oluşturduğumuz sekmede şansmatik uygulamasının rastgele ürettiği bir sekme ile karşılaşacaksınız. Ardından Hemen altında seçeceğiniz tarih ile birlikte o tarihe ait sonuçları, kaç kişiye çıkmış, hangi sayılar aracağılı ile kazanılmış gibi Süper Lotoya ait bilgileri edinmiş olacaksınız.

Şans Topu için oluşturduğumuz sekmede şansmatik uygulamasının rastgele ürettiği bir sekme ile karşılaşacaksınız. Ardından Hemen altında seçeceğiniz tarih ile birlikte o tarihe ait sonuçları, kaç kişiye çıkmış, hangi sayılar aracağılı ile kazanılmış gibi Şans Topuna ait bilgileri edinmiş olacaksınız.

On Numara için oluşturduğumuz sekmede şansmatik uygulamasının rastgele ürettiği bir sekme ile karşılaşacaksınız. Ardından Hemen altında seçeceğiniz tarih ile birlikte o tarihe ait sonuçları, kaç kişiye çıkmış, hangi sayılar aracağılı ile kazanılmış gibi On Numaraya ait bilgileri edinmiş olacaksınız.

- Yeni güncelleme ile grafik tamamen değişti daha basit ve kullanışlı bir arayüz ile karşınızda
-Ayrıca son çekilen sonuçları uygulamamızdan rahatça görebilirsiniz kaç kişinin bildiğini kaç bilene ne ikramiye -verildiğinide uygulamamız sizlere söylemektedir.
-Reklam gösterimlerinde ki sıkıntıda giderilmiştir.

Sayısal loto, süper loto, şans topu ve on numara oyununun sayılarını sizlere çıkma ihtimali yüksek olan sayılar getirerek sunan uygulamamız sizlerle. Kullanımı gayet kolay ve pratik.
You can offer a better practice by commenting on your comments and suggestions to help us improve.

An application required for tracking and lucky numbers of National Lottery games we offer you.

Lotto, Lotto, Luck Ball, and we ensure the desired outcomes of a specific week on a number game.

If you wish to Şansmatik through the computer gaming has to offer with random numbers for you oynrak olursunuzç evaluated from a different angle

Şansmatik greeted with a tab that a random application of the tab we created for Lotto. Then, with just under date you choose that date of results, how many people came, which is vested with numbers like aracağıl you will have acquired the information of Lotto.

We create tabs for Super Lotto greeted with a tab that a random application of şansmatik. After that date the results of the date you choose with just under, how many people came, which is vested with numbers like aracağıl you will have acquired the information of the Super Lotto.

We create tabs for Chance Cannon greeted with a tab that a random application of şansmatik. After that date the results of the date you choose with just under, how many people came, which is vested with numbers like aracağıl you will have the chance to learn the details of the ball.

We have created a tab to be greeted with a tab on the number of randomly generated şansmatik application. After that date the results of the date you choose with just under, how many people came, which is vested with numbers like aracağıl you will have acquired the information of Number Ten.

- With the new update your graphics completely changed against the more simple and intuitive interface
You can easily see the results of our application last shot -Also in our practice who knows how many bonuses -verildiğini you know how many people say to you.
-the representation in troubled fixed.

Lottery, super lotto, lucky ball number and the number of games on offer, bringing you our application numbers that are likely to come with you. Extremely easy to use and practical.
Show more
 • Category:

  TOOLS

 • Get it on:

 • Requirements:

  Android 4.0.3+

ŞansMatik 3.0.2 APK for Android 4.0.3+

Version: 3.0.2 for Android 4.0.3+

Update on: 2019-06-13

File size: 3.457.982 bytes

App permissions: view permissions

What's new:

Androidin eski versiyonları için oluşan sorun çözüldü.

Download APK now


Versions history:
1. LATEST. ŞansMatik 3.0.2 APK (2019-06-13, 3.457.982 bytes)
2. ŞansMatik 2.0.1 APK (2017-03-19, 3.079.874 bytes)
3. ŞansMatik 2.0.0 APK (2017-03-19, 3.079.874 bytes)
4. ŞansMatik 1.0.2 APK (2016-11-04, 4.150.400 bytes)
5. ŞansMatik 1.0.1 APK (2016-07-04, 4.185.618 bytes)