201 votes, 4.5/ 5
Package name: com.devemendous.telve

The description of Download Telve - Kahve Falı, Tarot Falı, Astroloji, Burçlar 2.01 APK

⭐️ ⭐️ İLK FAL ÜCRETSİZ ⭐️ ⭐️

Hepinize merhaba! 😊 Bu uygulamayla dilediğiniz fala baktırabilir, tarot veya melek kartı çekebilir, haftalık burç yorumunuzu ücretsiz takip edebilir, rüya tabirleri sözlüğünden rüyanızı inceleyebilir veya günlük olumlamaları okuyabilirsiniz. En özel fal, burç ve rüya yorumları için hemen indirin!

♥ Kahve falı ☕️– Yılların ünlü falcısı İzmir’li ünlü Kübra size özel fal bakıyor. 😘 En hızlı kahve falı için kahvenin fotoğrafını çek, doğum, iş ve ilişki durumu bilgilerini gir, altın al ve sana özel yorum gelsin!😊

♥ Tarot falı🔮– Kimine göre en güzel fal tarot falı, seçim senin! Kartlara yoğun enerjini aktar, parmaklarını kartların üzerinde gezdir, rastgele 3 adet tarot kartı seç. Kübra cümle cümle sana kalbinin ihtiyaç duyduğu cümleleri söyleyecek. Tarot aşk falı çok tutar, bilesin 😉

♥ Melek kartı 👼– Rastgele kart seç ve sana yön verecek işarete hazır ol! Her gün fal baktırtacak bu fal dilersen eğlenceli aşk falına, dilersen günlük aşk falına, ister pozitif bir kişisel gelişim yolculuğuna bürünecek. Unutma, falına gerçek falcımız Kübra bakıyor!

♥ Yüz falı👸🏻– Geçmiş hayatını ve ilişki durumunu yüzünden anlıyor Kübra. Hayatını bir fotoğrafla çözüyor ve hayat, sevgilin, fırsatlar, soruların, aile hayatın, olası düğün ve evlilik zamanın hakkında tavsiyeler veriyor. Söz veriyoruz, yüz falını tekrar tekrar baktırmaya doyamayacaksın! Üstelik Telve’yi indirdiğinde ilk fal hediye! Bedava fal fırsatını sakın kaçırma.

♥ El falı🙏🏻 – Kolayca elinin fotoğrafını çek, doğum günü ve isim, iş durumu, ilişki durumunu gir ve yolla! Aile, sosyal hayat, aşk, ilişki, sağlık, evlilik, arkadaş konuları, geçmiş gibi konularda özel günlük fal baktırın. Uzman falcı Kübra muhteşem el falı bakar, bizden söylemesi 😜 Üstelik uygulamayı indirdiğinde hediye kredi alacağın için ilk 2 el hediye falın olacak, ücretsiz fal baktır!

♥ Haftalık burç yorumları 🌜 – En özel burç yorumları burada!😍Her hafta dolu dolu, güzel ücretsiz günlük burç yorumları içeren ücretsiz burç yorumları uygulamamızda. Siz de günlük astroloji yorumunuzu bizden almak isterseniz, ücretsiz burç yorumları için Telve’yi indirebilirsiniz. Ücretsiz astroloji yorumları bizden sorulur, taze taze okumanız için uzun uzun anlattık.

♥ Yükselen burç hesaplama – Yükselen burcunuzu merak ediyorsanız, yükselen burç kontrol eden Telve’yi indirmeniz yeterli. Burçlar arasından hangisi yükselen burcunuz? Cevabı bir parmak uzağınızda! Yükselen burç hesaplayan nadir fal uygulamalarından biriyiz😍.Siz yeter ki doğum saatinizi dakikası dakikasına bilin ve hemen yükselen burç hesabı yapın.

♥ Rüya tabirleri👁 – Güzel rüya gördüğünüzde hemen Telve’ye koşun!😋 Rüyalarınıza rüya tabirlerinden bakarsanız anlamlı bir sonuç verir. Gizem veren işaretleri rüyalarınızda gördüğünüzde hemen ücretsiz özel rüya tabirleri sözlüğünden kolayca çözebilirsiniz. İlginç rüyalarınıza anlam bulacaksınız, çünkü rüyalar çoğu vakit geleceği gösterebilir. Gizemleri hemen çözmeniz mümkün, çünkü kaliteli rüya sözlüğü hizmetinizde!

♥ Rüya yorumlama – Rüyanıza Falcı Kübra mı baksın istersiniz? Bir adet rüyanızı kısaca anlatın, rüyaları yorumlayan Falcı Kübra falcı fal bakarak rüyanızı tahminleriyle yorumlasın! Akıllı fal bakan Kübra tüm rüyalarınızı yorumlayacak. Üstelik ilk rüya falı da bizden hediye, ücretsiz falınızı okumak için hemen indirin😊

♥ Günlük olumlama – Derin nefes alarak 5 kere söyleyeceğiniz bu olumlamalar hayatınızı değiştirecek.🤩Nefesinizi alıp verirken içinizden veya sesli olumlama cümlesini tekrarlayın. Olumlamalar özlü sözler, güzel sözler, motivasyon veren ve pozitif düşünmemizi sağlayan cümlelerdir ve hayatımızı değiştirir. Bu ücretsiz hizmet için hazırsanız hemen Telve’yi indirin!

Telve’de yok yok! Ücretsiz günlük burç, haftalık burç ve aylık burç yorumları, ilk kullanıma özel ücretsiz fallar, ücretsiz rüya tabirleri sözlüğü, ücretsiz diğer astroloji hizmetleri, yükselen burç hesaplama, burç hesaplama, fal, olumlamalar ve nefes egzersizleri burada. Haydi Telve’ye!🐿
Show more
Telve - Kahve Falı, Tarot Falı, Astroloji, Burçlar 2.01 APK for Android 5.0+

Version: 2.01 for Android 5.0+

Update on: 2019-06-12

File size: 23.650.014 bytes

App permissions: view permissions

What's new:

Ufak hata gidermeleri

Download APK now


Versions history:
1. LATEST. Telve - Kahve Falı, Tarot Falı, Astroloji, Burçlar 2.01 APK (2019-06-12, 23.650.014 bytes)
2. Telve - Kahve Falı, Tarot Falı, Astroloji, Burçlar 1.1 APK (2019-04-25, 23.155.933 bytes)