3.2/5 - 1.764 votes

Package: tr.gov.eba.tabii

Download APK now
The description of Download Tabii 1.0.3 APK
Tabii’yle kendinle yarış, daha çok öğren!

Tabii; 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerinin derslerini istedikleri an istedikleri yerde tekrar edebilmeleri için hazırlanmış günlük testlerden oluşan eğlenceli bir uygulamadır. Tabii ile derslerini tekrar ederken kendinle yarışır, daha çok öğrenirsin!

Tabii’de kâğıda, kaleme ihtiyacın olmaz. Soruları ekrandan okuyup, 60 saniye içinde doğru cevabı verip, puan alarak diğer soruya geçebilirsin.

Tabii’de her gün Türkçe, matematik, sosyal bilgiler ve fen bilimleri derslerinden onar soru olmak üzere toplam 40 soruyla karşılaşırsın. Testler her gün sana özel hazırlanır. Soruları çözerken yardıma ihtiyaç duyduğun anda “Yarı Yarıya”, “Bir Hak Daha Ver” ve “Süre Uzat” jokerlerini kullanabilirsin.

Ders tekrarı yapmak, yeni bilgiler öğrenmek ve öğrendiklerini unutmamak için “Tabii” her an her yerde seninle!
Compete with yourself, of course, learn more!

Of course; It is an entertaining application consisting of daily tests prepared for 5, 6 and 7th grade students to repeat their lessons whenever they want. Of course, you compete with yourself while you are repeating your lessons, you learn more!

Of course, you do not need paper or pencil. You can read the questions from the screen, give the correct answer in 60 seconds, and get the other question by getting points.

Of course, every day, you encounter a total of 40 questions, including ten questions from Turkish, mathematics, social studies and science courses. The tests are prepared daily for you. As you need help solving questions, you can use the “Half and Half”, “Give Another Right” and “Extend Time” wildcards.

“Sure” is with you anytime, anywhere to repeat the course, learn new information and not forget what you have learned!
Show more

Tabii 1.0.3 APK for Android 5.0+

Version 1.0.3 for Android 5.0+
Update on 2020-07-21
Installs 100.000++
File size 8.727.327 bytes
App permissions view permissions
What's new Tabii; 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerinin derslerini tekrar edebilmeleri için hazırlanmış günlük testlerden oluşan eğlenceli bir uygulamadır. Sorulara 60 saniye içinde doğru cevabı verip, puan alarak diğer soruya geçebilirsin.
Tabii’de her gün Türkçe, matematik, sosyal bilgiler ve fen bilimleri derslerinden onar soru olmak üzere toplam 40 soruyla karşılaşırsın.Soruları çözerken yardıma ihtiyaç duyduğun anda “Yarı Yarıya”, “Bir Hak Daha Ver” ve “Süre Uzat” jokerlerini kullanabilirsin.

Versions history:

Show more