Download Pi Cemiyeti 1.0.1 APK

168 votes, 4.9/ 5
Package name: works.cheers.pic
Tags: picemiyeti 

The description of Download Pi Cemiyeti 1.0.1 APK

Pİ CEMİYETİ NEDİR?

Radyoda, Pişman İnsanlar Cemiyeti’ni dinlemiş olanlar olaya hakimdir..

Ancak gecenin bir yarısı gerçekleştiğinden, dinleme fırsatı olmayanlar için ufak bir açıklama yapalım istedik.. Reha’nın, gecelerden bir gece derin bir pişmanlık duygusu ile aklına gelmiş garip bir oluşum, Pişman İnsanlar Cemiyeti.

Cemiyet sadece bir radyo programı değil, gerçekten iyi ruhu olan iyi insanların bir arada olacağı ya da hepimizin nefes alacağı bir alan veya platform.

​Lakin, Pişman İnsanlar Cemiyeti’nin oluşup ortaya çıkması için Reha’ya bir yol arkadaşı gerekiyordu. Herkesin bildiği gibi, Cemiyet’e ilk olarak Aytek katıldı ve aslında Cemiyet’in kuruluş sürecinde Reha’nın yol arkadaşı oldu.

Hep diyoruz ya; iyi insanlara Cemiyet’in kapısı açık diye, Reha ve Aytek’e başta bir dinleyici olan ve kendini Cemiyet’e ait hisseden Ardıl katıldı ve Cemiyet’in CEO’su oldu..

Hepimizin hayatında pişmanlıkları muhakkak var ancak bu pişmanlıkları yaşayarak hayatımızı daha güzel bir hale getiriyoruz. En azından bize göre “Keşke” demek yerine, istediklerimizi yapıp pişman olmak daha çekici.

​Uzun bir makale ile programı ya da Cemiyet’i en ince ayrıntısına kadar anlatmayı çok isterdik ancak gerek olmadığını düşünüyoruz.

​Tabii Cemiyet üyeleri olarak sizler, aslında Cemiyet’in gerçek sahiplerisiniz.

​Yine de üstteki metnin gazına gelip “Bizi sizler var ettiniz!” gibi bir cümle beklemeyin, zira biz kendimiz var olduk. “Bizimle gelir misiniz?” sorusunu size yöneltiyoruz. Eğer dahil olmak isterseniz, üye kartını yayından alabilir ve bu ruha siz de ortak olabilirsiniz.

Pişman İnsanlar Cemiyeti
Show more
Pi Cemiyeti 1.0.1 APK for Android 4.1+

Version: 1.0.1 for Android 4.1+

Update on: 2017-10-27

File size: 4.142.403 bytes

App permissions: view permissions

What's new:

Bug-fix

Download APK now


Versions history:
1. LATEST. Pi Cemiyeti 1.0.1 APK (2017-10-27, 4.142.403 bytes)
2. Pi Cemiyeti 1.0.0 APK (2017-08-03, 4.154.539 bytes)