3.9/5 - 5.970 votes

Package: net.memurlar

Download .ZIP (APKs bundle)
How to install APKs bundle(.zip)
The description of Download Memurlar.net 8.1.1 APK
2000 yılından bu yana yayında olan Memurlar.Net, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personele rehberlik hizmeti sunan, sektöre ilişkin gelişmeleri takip eden, kurumlar arasında uygulama birliği sağlayan ve kamuya girmek isteyen adaylara yol gösteren Türkiye'nin en büyük tematik sitesidir.

Site, alanında yetkin uzmanların son düzenlemelere getirdiği yorumlar ile dikkat çekmekte ve yeni uygulamasıyla beraber tüm bilgi akışına Android kullanıcıları için de erişim sunmuştur.
Memurlar.Net has been online since 2000, providing guidance to staff working in public institutions and organizations, the following developments in the sector, institutions and the general public that practice uniformity among the biggest thematic guiding candidates wishing to enter the site.

Site competent experts in the field to draw attention to recent reviews and new regulations brought about by the flow of application for Android users with access to all the information provided.
Show more

Memurlar.net 8.1.1 APK for Android 4.4+

Version 8.1.1 for Android 4.4+
Update on 2020-10-27
Installs 500.000++
File size 13.688.931 bytes
App permissions view permissions
What's new Memurlar.net'de sürekli değişiklikler ve geliştirmeler yapıyoruz. Hiçbir şey kaçırmadığından emin olmak için Güncellemeler'ini açık tut.

- Performans iyileştirmeleri yapıldı.

Versions history:

Show more