Download Kelime Gurmesi - Kelime Oyunu 1.02 APK

32 votes, 4.7/ 5
Package name: com.cetciz.kelimegurmesi

The description of Download Kelime Gurmesi - Kelime Oyunu 1.02 APK

Sözcük Bulmaca ve Kelime Bulmaca tutkunları burada mı? Eğer tam bir sözcük bulmaca hayranıysanız bu oyun tam size göre. Kelime Gurmesi ile saklı kelimeleri tek tek ortaya çıkarın ve bir Gurme olduğunuzu herkese ispatlayın!

Kelime bulmaca oyunu seven herkesin beğeni ile oynayacağı birbirinden güzel ve bazen zor bölümleri ile şehir şehir kelime gezmece ye var mısınız? Uzun bir şehir haritası sizi bekliyor. Farklı şehirler ve her şehre özel farklı tatlar için Kelime Gurmesi’ni mutlaka deneyin!

Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?Bir Çengel Bulmaca oyunu gibi görünse de daha kolay ve eğlenceli bir oyun. Yapmanız gereken tek şey size verilen harfleri kullanarak yatay ve dikey tüm boşlukları anlamlı kelimeler ile doldurmak. Her bölüm için özenle seçmiş olduğumuz kelimeleri yatay ve dikey kutulara yerleştirdiğinizde bir sonraki bölüme geçebileceksiniz.

Bölümlerde takıldığınızda İpuçları kelime bulma için sizlere yardımcı olacak. Üstelik ara sıra harflerin yerlerini değiştirerek kelime bulmaca işinizi hızlandırabilirsiniz. Oyun içinde ipuçları için kullanacağınız elmasları video izleyerek veya satın alarak kullanabilirsiniz. Ayrıca her bölümden sonra size ücretsiz elmas veriyoruz.

Özetle, Kelime Gurmesi ile şehir şehir dolaşıp gizli kelimeler ve tatları ortaya çıkarın! Basit oynanış, basit kurallar ve harika bir oyun deneyimi için sizleri bekliyoruz. Unutmadan, Kelime Gurmesi bölümleri devamlı artacak ve siz de bu oyunun bağımlısı olacaksınız.

Kelime oyunu seven herkes bu oyunda, hadi sen de gel!

Soru ve önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.
Word Puzzle and Word Puzzle enthusiasts are here? If you are a complete word puzzle fan this game is for you. Word Gourmet to reveal the hidden words one by one and prove to everyone that you are a Gourmet!

Do you have a city city vocabulary with beautiful and sometimes difficult chapters that everyone will love with the word puzzle game? A long city map is waiting for you. For different cities and special tastes for each city, try the Word Gourmet!

Word Game How to Play?

A Hooker Puzzle game looks more like an easy and fun game. All you have to do is fill in all the gaps horizontally and vertically using words given to you with meaningful words. When you place the words we have carefully selected for each section in horizontal and vertical boxes, you will be able to move to the next section.

Tips for word finding will help you when you're installed in sections. Moreover, you can speed up your work by changing the locations of the letters occasionally. You can use the diamonds you will use for the tips in the game by watching or buying videos. We also give you free diamonds after each section.

In a nutshell, uncover hidden words and tastes by wandering the city city with the Word Gourmet! Simple gameplay, simple rules and a great gaming experience are waiting for you. Without forgetting, the Vocabulary Parts sections will increase continuously and you will be addicted to this game.

Anyone who likes word play in this game, come on, come on!

For questions and suggestions, please send an e-mail to [email protected]

Show more
Kelime Gurmesi - Kelime Oyunu 1.02 APK for Android 4.1+

Version: 1.02 for Android 4.1+

Update on: 2019-04-24

File size: 23.250.429 bytes

App permissions: view permissions

What's new:

Download APK now