Download Kelime Bulmaca - Sözcük Avı 2019 1,0 APK

1 votes, 5/ 5
Package name: com.gozgen.sozcukavi

The description of Download Kelime Bulmaca - Sözcük Avı 2019 1,0 APK

Sözcük Avına Hazır Mısınız ? ✍

Merhaba arkadaşlar hepiniz oyunumuza hoşgeldiniz.. Hepimiz daha önce gazeteler üzerinden KELİME BULMACA oyununu oynamışızdır.. İşte sizin için bu kelime oyununu android telefonunuza taşımaya karar verdik.. Oyunumuz da 26 kategoriden oluşmakta olup, 2500 ' den fazla kelime bulunmaktadır.

Nasıl Oynanır ? ✍

* ✌ * Kelime Bulmaca oyununa sizlere öğretmek için BEBEK ADIMI adı altında 3 kategori oluşturduk bu kategorilerde ilk başta bu oyunu nasıl oynayabileceğinizi öğreneceksiniz. Daha sonrasında harf sayısı artmaya devam edecektir.

* ✌ * 2X2 ' den başlamak üzere 8X8 ' e kadar ilerleyen bulmacalar ile karşılaşacaksınız..

* ✌ * Eğer bir bölümü tamamlamakta zorluk çekiyorsanız İPUCU kullanarak kelimeleri tahmin etme konusunda bizden biraz yardım alabilirsiniz.

* ✌ * İPUCU almanıza rağmen kelimenin ne olduğu tahmin etmekte hala mı zorluk çekiyorsunuz o zaman o bulmacayı bırakıp diğer kategoriye geçebilirsiniz. Sizler için HER KATEGORİNİN İLK BULMACASINI AÇIK BIRAKTIK. Bu sayede bir kategoriyi tamamen bitiremezseniz bile diğer kategoriye başlayabilecek siniz.
* ✌ * Oyun içinde bulunan ödüllü videoyu izleyerek + 7 İPUCU kazanabilirsiniz.
* ✌ * Her bulmacayı tamamlamanız ile bizden ücretsiz olarak + 2 İPUCU kazanacaksınız. Bu ipuçlarını daha zor kelimelerde kullanabilirsiniz.


* ✌ * Oyun içinde bulduğunuz her hatayı lütfen e-mail adresi üzerinden bizlere iletiniz ve anında çözümünü sizler için gerçekleştirelim..

* ✌ * Oyunda ayrı bir bölüm oluşturduk bu bölümün adı GÜNLÜK BULMACA. Her gün günlük bulmacayı çözerek + 20 İPUCU kazanabilirsiniz.
* ✌ * Sadece sürekli kullanılan kelimeleri düşünmeyin sizleri zorlayacak şekilde en eski kelimelere kadar indir. Aman Allahım böyle bir kelime mi vardı diye şaşıracaksınız.

Oyun Özellikleri Nelerdir ? ✍

* ✌ * Oyunumuzun ana amacı sizlere beyin fırtınası yaptırmaktır. Sözcük Avı'nda bulunan kategoriler de ki kelimeleri tahmin ederek levelleri tamamlayabilirsiniz.
* ✌ * Oyun içinde daha fazla yorulmamak yada stress olmamak için dilerseniz İPUCU satın alabilirsiniz.
* ✌ * Oyun içinde İPUCU kavramı bulunmaktadır. Nedir bu İPUCU derseniz ? Kısacası aşta bulunan kelimelerden bir harfi açılacak ve sizde artık bu harfin çevresinde düşünmeye başlayacaksınız.
* ✌ * Oyun tasarlanırken gözleriniz yormayacak ve adeta sizi dinlendirecek bir altyapı kullanmaya çalıştık, ama sizi rahatsız eden bir kısım olursa bizlere KELİME BULMACA oyunumuzun altında bulunan e-mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.
Are You Ready for Word Hunt? ✍

Hello friends, welcome to our game. and more than 2500 words.

How to play? ✍

* öğren * To teach you the Word Puzzle game, we created 3 categories under the name BABY STEP . Then the number of letters will continue to increase.

* ac * Up to 8X8 starting from 2X2

* yardım * If you're having trouble completing a section, you can get some help on guessing words using HINT .

* iye * Although you still have difficulty guessing what the word is, you can quit that puzzle and move to another category. This means that even if you cannot finish a category completely, you will be able to start the other category.
*> * You can earn + 7 TIP by following the award-winning video in the game.
* ac * Once you complete each puzzle, you will receive + 2 HINT free of charge. You can use these tips in more difficult words.


* için * Please send us an e-mail address for any errors you find in the game and we will make an instant solution for you ..

* <* We've created a separate section in the game, called DAILY PUZZLE . You can earn + 20 HINT by solving the daily puzzle every day.
* el * Don't just think about words that are constantly in use, download them to the oldest words to force you. My goodness you will be surprised that such a word.

What are Game Features? ✍

* ası * The main purpose of our game is to brainstorm you. You can complete the levels by guessing the words in the categories of Word Hunt.
* ın * TIP can be purchased if you wish not to get tired or stress in the game.
* ı * In the game there is the concept of HINT . What is this HINT? In short, a letter from the words will be opened and you will begin to think around this letter.
*> * When designing the game, your eyes don't get tired and we tried to use an infrastructure that will let you rest, but if there's a part that bothers you, e is below our WORD game. -mail address.
Show more
Kelime Bulmaca - Sözcük Avı 2019 1,0 APK for Android 4.1+

Version: 1,0 for Android 4.1+

Update on: 2019-04-29

File size: 34.198.890 bytes

App permissions: view permissions

What's new:

Download APK now

Similar to "Kelime Bulmaca - Sözcük Avı 2019"