3 votes, 5/ 5
Package name: com.awoapp.bilginizbiz

The description of Download Bilginiz.Biz 1.1 APK

Amacımız sizlere ülkemizde yada dünyada yaşanan,icat edilen yada edilmiş nesneleri göstermek,Avantajları ve ilginç bilgileri sizinle paylaşmak ve günlük hayatta ihtiyacınız olan herşeye bir tık kadar yakın olmanızı sağlamaktır.


Son yıllarda internet dünyası oldukça geniş çapta kitlelere hitap etmeye başladı. Onlarca videolar,web siteleri aktif halde hizmet veriyor. Bir çok site olduğu için içlerinden doğru ve güvenli olanı haliyle zor bulunur. Sanal alem haricinde genel olarak merak ettiğimiz olaylar vardır. Hepimizin ortak noktası çoğunlukla aynıdır.

Mesela televizyondan ilginç olayları yansıtan bir program varsa televizyon başına geçip izleriz hemen. Sanal alemde bu konularla alakalı bir çok video olsa da hepsini bir arada bulamıyorsunuz. İşte bu noktada bilginiz.biz devreye giriyor. Peki bilginiz.biz Günlük Hayat Hizmetleri ne sitesi ve nasıl hizmet verir ?

Bilginiz.biz günlük hayatımızda yaşanılan olayları ve yaşanan ilginç olayları aynı zamanda dünya ve Türkiye’de icat edilen işleri sizlere ulaştırmaktır. Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi sanal ortamda onlarca hatta binlerce web sitesi olduğundan hangisini doğru hangisinin yanlış bilgi aktardığını tam olarak kestiremiyoruz.

Sitede farklı bilgilerin paylaşıldığı halde güncel haberler ,ilginç olaylar,inanılmaz yerler ,günlük hayatınızda neye ihtiyacınız varsa ve teknoloji haberleri de yayınlanmaktadır.Bilginiz.biz’in kaynağının sağlam olduğunu gösteren bağlantılar da vardır. Web sitesimiz Norton by Symantec onaylıdır. Yani sitede herhangi bir sahte yazılım ve zararlı yazılımın olmadığını gösteriyor. Gönül rahatlığıyla sitede surf yapabilirsiniz.
Our goal is taking place in the world or in our country to you, invented or been to show objects, advantages and interesting information is to share with you and keep you close as a click to get everything you need in daily life.


Began to appeal to audiences in the internet world in recent years is quite wide. Dozens of videos, websites gives activated service. because it is a very difficult site has the right to form the inner and safe. There are things we wondered in general except for the virtual world. We all have in common is mostly the same.

For example, if we follow through per television program reflects interesting events on television right now. Virtual world in a lot of these issues related to video, though you can not find them all in together. Here comes the bilginiz.biz circuit at this point. So what gives bilginiz.biz Daily Life Services website and how to serve?

Bilginiz.biz daily events and interesting events happened at the same time the world experienced in our lives and works in Turkey invented to convey to you. dozens of virtual environments As we mentioned at the beginning of this article, or even thousands of website which is true not predict exactly which said that the false information.

Although different information is shared on the site is current news, interesting events, amazing places, if you have what you need in your daily life and technology news also indicates that there are links intact yayınlanmaktadır.bilginiz.biz source. Our Web site is approved by Norton by Symantec. That site shows that any counterfeit software and malware. You can surf the site with peace of mind.
Show more
Bilginiz.Biz 1.1 APK for Android 4.0+

Version: 1.1 for Android 4.0+

Update on: 2017-07-19

File size: 3.048.659 bytes

App permissions: view permissions

What's new:

- SSL Sertifikası ile daha güvenli
- Daha güncel konular

Download APK now