Download Altıgen : Kelime Patlatmaca - Kelime Oyunu 0.13 APK

15 votes, 4.5/ 5
Package name: com.ckgames.wordcannonTR

The description of Download Altıgen : Kelime Patlatmaca - Kelime Oyunu 0.13 APK

Kelime patlatmaca oyunu klasik balon patlatmaca oyununa kelime oyunları baz alınarak getirilmiş harika bir yorumdur, yeni kelime oyunu arayanlar için yepyeni bir formattır. Kelime patlatmaca oyununda zeka sınırlarınızı zorlayacaksınız. Kelime patlatmaca oyununda yeni kelimeler öğrenirken çok eğleneceksiniz. Kelime oyunları arasında orjinal bir oyun yaptık.

Klasik kelime oyunları birbirinin kopyası gibidir. Bu kelime oyunu sizi bu tekdüzelikten kurtaracak.

Kelime patlatmaca oyununda çeşitli oyun modlarında ilk 100 e girip adınızı kelime gurusu olarak duyurmak için olabildiğince çok kelime patlatın!

En uzun kelimeyi siz bulun ve Kelime Patlatmaca efsaneleri arasında yer alın!

İddia ediyorum bu kelime oyunu diğer kelime oyunlarından farklı ve daha eğlenceli!

Çevrenizdekilere kelime dağarcığınızın ne kadar geniş olduğunu ve zekanızı kanıtlayın!

Skorunuzu başkalarıyla karşılaştırın!

Bilindik kelime oyunları sıktı mı, yeni kelime oyunu mu arıyorsunuz, kelime patlatmacayı deneyin.

Kelime patlatmaca oyunuyla kelime oyunlarına yeni bir format getirdik.

Türkçe'de 111 bin adet kelime mevcuttur. Bu kelimelerden sadece 2 bin kadarını günlük hayatta kullanırız. Kelime patlatmaca oyununda kalan 109 bin kelimeyi keşfedin ve çevrenizdekileri eşşiz konuşmalarınızda büyüleyin!

Türkçe kelime oyunu kelime patlatmaca, size vaktin nasıl geçtiğini bile hissettirmeyecek.
Online kelime oyunu olan kelime patlatmaca oyununda skorunuzu başkalarıyla kıyaslayın, yüksek skorlara girin ve online olarak isminizi herkese gösterin.

Kelime oyunları artık revaçta, buna rağmen birbirinin kopyası olan pek çok kelime oyunu hâlâ paylaşılıyor. Pek çok oyun tipinde farklılıklar görsek de kelime oyunları hâlâ doksanlardaki kelime oyunları ile kıyaslanınca bir farklılık taşımıyor. Kelime oyunu diyince akla hâlâ belli başlı yerleşmiş bir kaç popüler klasik oyun geliyor.

Kelime oyunları, zeka oyunları ve hemen hemen strateji, zeka ve bilgi gerektiren bütün oyunların da kelime oyunları gibi tekdüzeliğe ilerlediğini görüyoruz. Para üzerine kurulmuş strateji oyunları, gazete bulmacalarından çıkma kelime oyunları, az emek ve çok para hayaliyle yapılmış oyunlar en az kelime oyunları kadar bir kelime oyunu olmaktan öte gazete kupürlerinden dijital platforma alınmış gibi.

Bir kelime oyunu diğer kelime oyunlarının mantık olarak aynısı olduğu halde çokça indiriliyorsa bu ancak kelime oyunlarının tekelleşip klasikleşmesi ardından yok olması demektir. Aynı şey savaş oyunları hatta yarış oyunları için bile geçerlidir. Bir baksanıza bu oyunların çoğunluğu birbirinin aynısı!

Özetle ben ckgames kurucusu, kelime patlatma oyununun yapımcısı Cahit Karahan önce kelime oyunları ile sonra diğer oyunlar ile bu gidişata bir dur demeye geldim.

Her zaman, orjinal oyunlar, türk yapımı oyunlar ,milli oyunlar. Ülkece bunun gibi girişim çalışmalarına ihtiyacımız var. Unutmayalım ki bilişim sektöründe çok gerideyiz.
Word Blast is a new version of the classic bubble shooter game based on word games, a brand new format for those looking for a new word game. In word blast, you will push your limits of intelligence. You will have a lot of fun while learning new words in the word blast. Word games have made an original game.

Classic word games are like copies of each other. This word game will save you from this uniformity.

Enter the top 100 in various game modes in the word blasting game and break as many words as you can to announce your name as a word guru!

Find the longest word and place it among the word blasting legends!

I'm claiming this word game is different from other word games and more fun!

Prove your wisdom and the wisdom of your vocabulary around you!

Compare your score with others!

Are you squeezed into the usual word games, looking for a new word game, try the word blast.

We've brought a new format to word games with word blasting.

There are 111 thousand words in Turkish. We use only 2 thousand of these words in daily life. Explore 109,000 words left in the word blasting game and be enchanted by your own conversations!

Turkish word game popping up, you will not even feel how the time passes.
Compare your score with others, score high scores and show your name online.

Word games are now in vogue, yet many words of each other are still shared. Even though we see differences in many types of games, word games still don't have a difference compared to word games in nineties. The word game comes to mind when it comes to a few popular classic games.

Word games, brain teasers and almost all games that require strategy, intelligence, and knowledge are also moving towards monotony like word games. The strategy games based on money, word games coming out of newspaper puzzles, games made with the dream of less labor and a lot of money are more like a word game than word games, as if they were taken from newspaper clippings to a digital platform.

If a word game is much the same as the other word games, but it is much downloaded, it means that the word games disappear after the monopolization and classicization of the word games. The same is true even for war games or even for racing games. Look, the majority of these games are identical!

In a nutshell, I was the founder of ckgames, the maker of the word-blasting game Cahit Karahan.

Always, original games, turkish-made games, national games. We need entrepreneurial work like this. Let's not forget that we are far behind in the IT sector.
Show more
Altıgen : Kelime Patlatmaca - Kelime Oyunu 0.13 APK for Android 4.1+

Version: 0.13 for Android 4.1+

Update on: 2019-04-23

File size: 31.412.822 bytes

App permissions: view permissions

What's new:

Download APK now