4.8/5 - 36.761 votes

Package: ir.eynakgroup.caloriemeter

  • Author:

  • Version:

    5.0.24

  • Update on:

Download APK now
The description of Download کالری شمار کرفس رژیم لاغری و چاقی 5.0.24 APK
کالری‌‌شماری، رژیم آنلاین کرفس
روش کرفس برای رژیم و لاغری بر مبنای کالری‌ شماری و در واقع ماکروشماری است. در این روش میزان کالری مجاز برای هر فرد مشخص می‌شود و با وارد کردن میزان غذاها و ورزش‌هایی که در طول روز انجام می‌دهید، باید در محدوه‌ی مجاز کالری بمانید تا به وزن مطلوب‌تان برسید. در این روش هیچ غذایی حذف نمی‌شود بلکه تنها مقدار آن‌ها کنترل می‌شود. شما با کرفس محدودیت غذایی ندارید و انتخاب نوع غذاها با خود شماست. کرفس یک رژیم آنلاین است و همیشه همراه شماست.
کار با کالری شمار فارسی کرفس آسان است
*با وارد کردن اطلاعات اندکی مثل قد، وزن، سن، جنسیت و سطح فعالیت می‌توانید به راحتی از کرفس استفاده کنید. کرفس کالری و پروتئین متناسب با وزن شما را محاسبه می‌کند و به این ترتیب شما می‌توانید برنامه غذایی شخصی خودتان را متناسب با کالری محاسبه شده توسط کرفس تعیین کنید.
* کرفس میزان کالری مورد نیاز برای تثبیت وزن را به شما می‌دهد. این امکان کرفس رایگان است و برای کسانی مناسب است که در وزن ایده‌آل قرار دارند و تنها می‌خواهند وزن فعلی خود را حفظ کنند.
* تقریبا هر غذایی در کرفس پیدا می‌شود و به راحتی با وارد کردن غذاهای خودتان می‌توانید کالری‌های روزانه خودتان را محاسبه کنید. همچنین می‌توانید ارزش غذایی تمام خوراکی‌ها شامل کربوهیدرات، چربی، فیبر، شکر، سدیم، کلسیم و ... را در کرفس ببینید.
به علاوه اگر کالری غذایی در لیست غذاهای کرفس نبود، به راحتی می‌توانید خودتان آن را وارد لیست کنید یا با اسکن بارکد برچسب خوراکی‌ها، مقدار کالری آن‌ها را وارد کرفس کنید.
غذاهای موجود در کرفس با واحد‌های غذایی مختلف مثل گرم، قاشق، لیوان و... موجود است که کاربری اپلیکیشن را برای کسانی که در خانه ترازوی آشپزخانه ندارند آسان می‌کند.

* اگر به بخش تعیین هدف بروید می‌توانید برای کاهش یا افزایش یا تثبیت وزن هدف‌گذاری کنید و برنامه به شما کالری مناسب را اعلام می‌کند که با رعایت آن می‌توانید به راحتی به وزن مورد نظرتان برسید.
* کرفس همچنین با ارائه‌ی انواع دستور‌ غذای رژیمی می‌تواند به عنوان اپلیکیشن آموزش آشپزی هم مورد استفاده قرار گیرد. دستور‌غذاهای موجود در کرفس، همه غذاهای سالم هستند و در دسته‌بندی‌های غذای گیاهی، حاوی مرغ، دریایی، حاوی گوشت، دسر، سالاد، سوپ و نوشیدنی قرار گرفته‌اند.
* همچنین با استفاده از تمرین‌های ورزشی کرفس، رسیدن به تناسب اندام در خانه بسیار آسان خواهد بود. تمام تمرین‌های ورزشی کرفس بدون نیاز به وسایل و تجهیزات ورزشی و قابل انجام در منزل هستند. با استفاده از این ویدیو‌های ورزشی می‌توانید در کنار رژیم غذایی مناسب، ورزش‌ را هم به زندگی روزانه‌تان اضافه کنید و به این ترتیب سبک زندگی سالمی را تجربه کنید.

خدمات کرفس
کرفس علاوه بر کالری‌ شماری خدمات دیگری نیز ارائه می‌دهد:

محاسبه کالری و پروتئین مورد نیاز شما برای تثبیت وزن، کاهش وزن و افزایش وزن
محاسبه کالری و پروتئین مورد نیاز دوران شیردهی
امکان ثبت هدف برای وزن دلخواه، میزان آب مصرفی روزانه و میزان قدم روزانه
محاسبه کالری، پروتئین، کربوهیدرات، چربی، شکر و … انواع غذاهای ایرانی و غیر ایرانی
محاسبه کلسیم، سدیم، آهن، منیزیوم و ... انواع غذاهای ایرانی و غیر ایرانی
محاسبه کالری انواع فعالیت‌های ورزشی
ارائه بیش از ۳۰۰ دستور غذای رژیمی و سالم به همراه جدول ارزش غذایی و زمان پخت
ارائه ویدیوهای ورزشی قابل انجام در منزل بدون نیاز به وسیله
امکان ثبت غذا از طریق اسکن بارکد
امکان ثبت غذا از طریق دستیار صوتی
امکان ثبت میزان مصرف آب روزانه
یادآوری ثبت وعده‌های غذایی و آب
قدم شمار
ارائه انواع چالش‌های تغذیه‌ای و سلامتی برای تناسب اندام و تغییر سبک زندگی
امکان ایجاد و شرکت در گروه‌های انگیزشی و چالشی با امکان به اشتراک گذاری عکس و صدا

جوایز و افتخارات
* برنامه برگزیده مردمی و داوران در جشنواره موبایل ایران
* برنده جایزه کاربردپذیری در جشنواره بین‌المللی UXPA
* برنده جایزه بهترین اپلیکیشن موبایل در جشنواره‌ی رسانه‌های دیجیتال سلامت

برای اطلاع از به‌روزرسانی‌ها، شرکت در چالش‌های رایگان و پرطرفدار، اطلاعات مفید سلامت و تغذیه، پست‌های انگیزشی و راه‌حل‌های ساده و کاربردی برای رسیدن به تناسب اندام، اینستاگرام کرفس را به آدرس @karafs.app دنبال کنید.

تیم کرفس به طور پیوسته در حال به‌روزرسانی و بهبود برنامه است. لطفاً در صورت مشاهده‌ی‌ هر گونه اشکال، آن را با ایمیل [email protected] یا در ساعات اداری با شماره تلفن 02191006901 در میان بگذارید.
Show more

کالری شمار کرفس رژیم لاغری و چاقی 5.0.24 APK for Android 5.0+

Version 5.0.24 for Android 5.0+
Update on 2021-05-13
Installs 1.000.000++
File size 28.744.835 bytes
Permissions view permissions
What's new minor bug fixes and improve performance

Versions history:

Show more