4.1/5 - 12.541 votes

Package: com.ideomobile.leumicard

 • Author:

 • Version:

  10.45.1.7

 • Update on:

Download APK now
The description of Download max 10.45.1.7 APK
ברוכים הבאים וברוכות הבאות!
האפליקציה החדשה שלנו מועשרת בכל טוב. שימו לב לשיפורים ולתוספות, שחלקם באו מכם. ותמשיכו להגיב ולכתוב לנו, תודה.
נשמח אם תקראו עלינו עוד כאן למטה כי השקענו בטקסטים. אם מתחשק לגלות את היתרונות שלנו תוך כדי תנועה, אז תוכלו ללחוץ עכשיו (לא חזק) על כפתור ההורדה או העדכון

חדש! מצמידים את הנייד ומשלמים
מצטרפים בקלות באפליקציה לתשלום בנייד. איך זה עובד? בפעם הבאה שתרצו לשלם בחנות, מחפשים על הקופה את סימן ה-WIFI (האייקון עם הקשתות), ופשוט מצמידים את הנייד וזהו, שילמתם. אין צורך להיכנס לאפליקציה עצמה ולא צריך להקליד את הקוד הסודי. השירות זמין בשלב זה לבעלי מערכת הפעלה מסוג אנדרואיד עם מערכת הפעלה תומכת בלבד. אייפוניסטים- לדברים טובים כדאי לחכות, עבורכם השירות עדיין לא קיים, מבטיחים לעדכן כשיהיה.

- החיובים שצריכים לרדת - השקענו בתצוגת חיובים חכמה שיודעת לעשות את הדברים הבאים: לסנן את העסקאות על פי מה שתגידו לה, להציג את החיובים הקרובים לכל הכרטיסים יחד או לכל כרטיס בנפרד, להציג את החיובים הקודמים עד שנה אחורה, לחפש עסקה ספציפית ש"הלכה" לאיבוד, לשתף פרטי עסקה ולהציג עסקאות שבוצעו כמעט בזמן אמת (אישורים(

- פינוקים והטבות כשמתחשק - מחפשים פאן קטן או פאן פאן פאן? מטיילים בארץ בקטנה או בגדולה? ואולי סתם בא לכם פתאום באמצע היום, לפנק חבר? תשמעו, יש לנו מגוון ענק של הטבות שאין לתאר בטח שלא כאן כי אין מקום. תוכלו לבחור מהן לבד או לסמוך על הבחירה שלנו כמומחים וכמובן, שלכבוד הוא לנו לאפשר לכם להעביר פינוק טוב לחבר או חברה טובים (כמובן שעל פי מה שאומר התקנון שלנו בעניין). דבר אחרון, בואו נעשה הסכם: אתם מצדכם תאשרו את הבקשה של האפליקציה להפעלת שירותי המיקום שלכם ואנחנו מצדנו נפרגן לכם הטבות שוות שמצאנו בסביבה שלכם. סגור? סגור!

- הלוואות וחיוב קבוע - האפליקציה הזו, באמת שיודעת לעשות קסמים גם כשמדובר בהלוואות. אפשר לקבל הלוואה במהירות ובקלות, לדחות את תחילת ההחזר או להתחיל להחזיר במידי, בתשלומים קבועים או משתנים. כל זה בשלושה שלבים פשוטים. ונניח שתרצו לעדכן או לבטל חיוב קבוע? מה אתם יודעים, גם את זה היא עושה בקלות.

- פעולות בכרטיס - ההיסטוריה מספרת שפעם היו אנשים מצלצלים למוקד השירות כי הכרטיס נשבר, נבלע, אבד או נגנב. בשנת 2020 אתם יכולים לבצע את כל הפעולות האלה בשלט רחוק באמצעות האפליקציה שעובדת 24/7 בכל מקום, ולא מתעייפת לעולם. תרצו מה שתרצו: לצפות בקוד הסודי של הכרטיס שלכם, לחסום את הכרטיס לעסקאות טלפוניות או אינטרנטיות בארץ או בחו"ל? לחסום את האפשרות לביצוע עסקאות בבתי עסק בחול? להמיר נקודות תעופה? לבדוק מה יתרת המסגרת? להקדים תשלום, הכל הולך בשלט רחוק דרך האפליקציה.

- ניהול ההוצאות- ניהול תקציב הוצאות חודשי הוא צעד ראשון בדרך להתנהלות פיננסית נבונה. באפליקציה שלנו אפשר למצוא גם את הפלא הזה שהוא סופר אחראי, הוא יידע להגיד לכם לאן הלך הכסף ולהיות עם היד על הדופק, וכל זה בשני קליקים פשוטים.

- העברה ובקשת כספים ברגע וחצי - עושים על האש? מארגנים מסיבת רווקים או רווקות? קונים מתנה משותפת לחבר? נגמר הזמן שלאריה לא היה בדיוק 115 ₪ להחזיר לאביב אז אביב ספג כמו ספוג את העלויות. נשמע כמו שאלה בחשבון? כבר לא. מעכשיו אפשר להעביר או לבקש כספים ברגע וחצי בלי בעיה. כמה? זה כבר תלוי בכם ובתקנון שלנו.

- הזמנת כרטיס- לכל כרטיס שלנו יש את הקטע שלו בדיוק כמוכם, מרגישים שהגיע הזמן להתחדש בכרטיס חתיך, וואלה אפשר

- שירות לקוחות - צריכים שירות, תמיכה או גלגל הצלה? דרך האפליקציה אפשר לפנות אלינו ישירות ולדבר עם נציג ב-) SMS כן, כן! נציג אמיתי ולא רובוט), אם אתם יותר טיפוסים של הרשתות החברתיות? גם מעולה! אפשר לפנות אלינו ישירות בדף ה Facebook messenger שלנו.

מה עוד? יהיה מעניין זה בטוח!
האפליקציה שלנו שומרת סוד קשוחה ומאובטחת באמצעים מחמירים. בכפוף לתנאי ההצטרפות ולתקנון השירותים הדיגיטליים של max המפורטים באפליקציה ובאתר .max
Welcome and welcome!
Our new app is enriched with every good. Notice the improvements and additions, some of which came from you. And keep responding and writing to us, thank you.
We'll be happy if you read more about us below because we have invested in texts. If you want to discover our benefits on the go, then you can now (not strongly) click the download or update button

New! Attach the mobile and pay
Easily join the mobile payment app. How It Works? Next time you want to pay at the store, look for the WIFI mark (the icon with the bows) on the checkout, and just attach the mobile and that's it, you paid. There is no need to log in to the app itself and no need to type in the secret code. The service is currently available for Android operating system owners with a supported operating system only. IPhone users - for good things you should wait, for you the service does not yet exist, promise to update when it is.

- The charges that need to be reduced - We have invested in a smart billing display that knows how to do the following: filter the transactions according to what you tell it, display the nearest charges for all cards together or for each card separately, show the previous charges up to a year back, look for a specific transaction "Lost, share transaction details and view transactions made in almost real time (approvals (

- Indulgences and benefits when you feel like it - Looking for a small pan or a pan-pan? Traveling in Israel, small or large? And maybe you just suddenly feel like pampering a friend in the middle of the day? Listen, we have a huge variety of indescribable benefits certainly not here because there is no place. You can choose from them alone or rely on our choice as experts and of course, it is an honor for us to allow you to pass on a good treat to a good friend (of course according to what our regulations say). One last thing, let's make an agreement: you, for your part, will approve the application of the app to activate your location services and we, for our part, will grant you equal benefits that we found in your area. closed? closed!

- Loans and regular billing - this app, really knows how to do magic even when it comes to loans. You can get a loan quickly and easily, postpone the start of repayment or start repaying immediately, in fixed or variable installments. All this in three simple steps. And suppose you want to update or cancel a fixed charge? What do you know, she does that easily too.

- Card operations - History tells us that people used to call the service center because the card was broken, swallowed, lost or stolen. In 2020 you can perform all these operations remotely using the app that works 24/7 anywhere, and never gets tired. Do you want what you want: view the secret code of your card, block the card for telephone or internet transactions in Israel or abroad? Block the possibility of making transactions in overseas businesses? Convert airports? Check what the balance of the framework is? Prepay payment, everything goes by remote control The app.

- Expenditure Management - Managing a monthly expenditure budget is a first step on the path to prudent financial management. In our app you can also find this wonder that he is super responsible, he will know to tell you where the money went and be with your hand on the pulse, and all this in two simple clicks.

- Transfer and request of funds in a moment and a half - do on the fire? Organizing a bachelor or bachelorette party? Buying a joint gift for a friend? Gone is the time when Aria didn't have exactly 115 NIS to return to Aviv, so Aviv absorbed the costs like a sponge. Sounds like a question in the account? No longer. From now on you can transfer or request funds in an instant and a half without a problem. Some? It is already up to you and our rules.

- Order a ticket - each of our tickets has its own section just like you, feel it's time to renew with a handsome ticket, Walla possible

- Customer Service - Need a service, support or lifebuoy? Through the app you can contact us directly and talk to a representative by SMS) Yes, yes! Real representative and not a robot), if you are more types of social networks? Also excellent! You can contact us directly on our Facebook messenger page.

What more? Be interesting it sure is!
Our app keeps a tough and secure secret by strict means. Subject to the terms of joining and the Max digital services policy listed in the application and on the .max website.
Show more
 • Category

  FINANCE
 • Get it on:

 • Requirements:

  Android 5.0+

max 10.45.1.7 APK for Android 5.0+

Version 10.45.1.7 for Android 5.0+
Update on 2020-09-09
Installs 1.000.000++
File size 96.794.731 bytes
App permissions view permissions
What's new קיץ שמח! מסתכלים בגעגוע על התמונות מחופשות הקיץ הקודמות? זה יחזור :-)
בינתיים, מצטרפים לתשלום בנייד ועכשיו גם מקבלים 10% החזר כספי על הקניות ברשתות מובילות
איך זה עובד? מצטרפים בקלות באפליקציה, בחנויות מחפשים על הקופה את סימן ה- WIFI, מצמידים ומשלמים, התשלום אפשרי במכשירי אנדרואיד תומכים עם NFC.
צפו לתגובות מדהימות בחנויות, כל מי שמשלם ככה הופך לכוכב!
המיילים שלכם עם שאלות והצעות לשיפור חשובים לנו. תמשיכו לכתוב: [email protected]

Versions history:

Show more