4.9/5 - 2.979 votes

Package: ua.com.testds.free

  • Author:

  • Version:

    5.2.7

  • Update on:

Download APK now
The description of Download Тест держслужбовця України 5.2.7 APK
Перший етап конкурсу на зайняття вакантної посади державного службовця для будь-якої категорії (\"А\", \"Б\", \"В\") передбачає проходження тестів.
Тестові питання сформовані у чотири розділи:
I. Питання на перевірку знання Конституції України (178 питань);
II. Питання на перевірку знання Закону України \"Про державну службу\" (126 питань);
III. Питання на перевірку знання Закону України \"Про запобігання корупції\" (106 питань);
IV. Питання на перевірку знання спеціального законодавства (Законів України \"Про Кабінет Міністрів України\", \"Про центральні органи виконавчої влади\", \"Про адміністративні послуги\", \"Про місцеві державні адміністрації\", \"Про звернення громадян\", \"Про доступ до публічної інформації\", \"Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні\", \"Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків\", Конвенції про права осіб з інвалідністю, Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України) (182 питання).
Загалом 592 питання.

Даний додаток містить актуальний перелік усіх тестових питань з варіантами відповідей, що затверджено наказом Національного агентства України з питань державної служби від 30 серпня 2017 року № 178 (у редакції наказу НАДС від 24 лютого 2021 року № 30-21).

Завдяки додатку можна самостійно пройти пробне тестування довільну кількість разів для підготовки до конкурсного проходження тестів. Тестові 40 питань формуються випадково по 10 з кожного розділу і таким чином щоб питання не повторюватись із попередніх тестувань, поки не будуть розглянуті всі. Крім того, питання в яких були допущені помилки у відповідях фіксуються і саме по них додатково можна пройти тестування повторно для самоперевірки.

На сторінці навчання можна увімкнути озвучення тексту, що завдяки синтезу мовлення від Google дозволяє читати вголос тестові питання та відповіді. Це дає можливість прослуховувати та запам'ятовувати тести, припустимо, будучи в навушниках у громадському транспорті по дорозі на роботу або просто на прогулянці чи пробіжці.

Програма працює в режимі оффлайн, а тому для навчання в програмі чи проходження тестування підключення до Інтернету не потрібне.

Доступний сайт за адресою https://testds.com.ua на якому також можна безкоштовно переглянути правильні відповіді та пройти пробне тестування.
Show more

Тест держслужбовця України 5.2.7 APK for Android 4.4+

Version 5.2.7 for Android 4.4+
Update on 2021-04-29
Installs 50.000++
File size 2.644.716 bytes
App permissions view permissions
What's new Оновлено статистику важкості питань та виправлено статтю в обґрунтуванні питання 24 з розділу "I. Конституція України".

Versions history:

Show more