Download Zil Sesleri 2018 Türkçe 1.6 APK

1.786 votes, 3.9/ 5
Package name: com.zil.sesleri.turkce

The description of Download Zil Sesleri 2018 Türkçe 1.6 APK

Telefonunuz için ücretsiz zil sesleri, telefonunuza en iyi ücretsiz SMS seslerinden oluşan 2018 koleksiyonunu sevdiğiniz & üzgün zil sesleri getiriyor! Türk filmleri ve tv türkiye hayranları, lise aşk hikayesi, türk aşk şarkıları veya üzgün 2018 duvar kağıdı ve temalar bu app biri sizin için uygulama olması gerekir çünkü telefonunuzun bu şaşırtıcı bildirimi ile popüler ve fantezi geliyor sesler Mobil telefonlar için marka telefonu 2018 zil sesleri.
Türk şarkılarını hayranın, üzgün türkçe, alıntılar, sesler, zil sesleri. Iyi yerdesiniz.
Türk zil sesleri ve sesleri, her kullanıcıya telefonlar ve tabletler için olağandışı türk mp3. zil sesleri 2018 türkçe, derlemesi garanti eden eşsiz yeni bir uygulama zil sesi. Tüm yüksek kaliteli mobil sesler ücretsiz WiFi sorunsuz kullanılabilir. Sadece yükleyin ve tadını çıkarın.
Yepyeni cep telefonunuz için en iyi türk melodilerini mi arıyorsunuz? Türkçe üzgün, romantik performans gösteren Türk hüzünlü birinci sınıf müziğin harika koleksiyonunu deneyin.
Aşk müziği olağanüstü bir şey ve onu duymak her zaman gerçek bir zevk ve şimdi, özgür aşk zil sesleri ile her zaman dinleyebiliyorsunuz.
Türkiye müziği, Orta Asya halk müziği, Arap müziği, Bizans müziği, Yunan müziği, Osmanlı müziği, Fars müziği, Ermeni müziği ve Balkan müziğinden etkilenme yanı sıra daha modern Avrupa ve Amerikan popüler müziğine değinen çeşitli unsurları içeriyor. .
En iyi ücretsiz türk şarkılarını ve zil seslerini, SMS Uyarılarını ve mobil için varsayılan sesli bildirim tonlarını edinin, tüm ücretsiz zil sesleri, popüler Türk tv 2018 zil seslerinden dikkatle süzülür. Uyarı sesleri, iphone zil sesleri ücretsiz müzik bildirimi ve mesajlaşma için ses klibi ve daha fazlası ... için harika bir koleksiyon
En seçkin zil sesleri seçimimiz özenle seçilir ve Samsung Galaxy S7 ve S8 kenar notlarına veya diğer Android ™ modellerine mükemmel bir şekilde uyarlar! Alınan her telefon görüşmesinden veya SMS'den en iyi sonucu almak için yüksek sesle ve eğlenceli bir yol. En iyi 2018 bildirim sesleri, üzgün aşk çağrısı uyarı zil sesi, ücretsiz alarm sesleri.
Tabletler için en iyi türk şarkıları ve telefon zil sesleri 2018, size hatıradan bir bildirim veya çağrı aldığınızda sizi tanımanıza yardımcı olacak, turkishramlar romantik, sevgi dolu, hüzünlü melodiler, Shada şarkıları ve zil sesi gibi hintçe, arapça zil sesleri sevenlerinin en iyi koleksiyonunu sunuyor. Bu HD 2018 seslerinin tadını çıkarın.
Türk zil sesleri 2018, Irem Derici, Demet Akalin ve daha pek çok popüler sanatçıyı içeriyor:

App, her kullanıcıya kolay kullanımlı bir deneyim sunarak en iyi 2018 zil seslerini bulmanızı sağlar. Tüm içerikler ücretsiz olarak mevcuttur: harika zil sesleri, mp3 realtones, sms sesleri ve mobil şarkılar. Kataloğumuzda, hem eski hem de en yeni zil seslerini bulabilirsiniz. Bedava mp3 sesleri ve şarkıları almak için? Telefonunuza müzik indirin çok hızlı ve kolay! Tüm melodiler popülerlik sırasına göre yüksek kaliteli mp3. Herhangi bir turk zil sesi ayarlamadan önce, onu dinleyebilirsiniz. Şimdi herkes S8 zil seslerini indirebilir ve kişiliklerini gösterebilir.
Uyumluluk:
Galaxy S8 / Galaxy s7 Edge, Galaxy S9 ve Galaxy s6 Edge, Galaxy Note 7, Galaxy Note 6, Galaxy Note 9, Galaxy Note 4, Galaxy Note 6, Galaxy Note 8, Galaxy A9, Galaxy A8, Galaxy A5, Galaxy A5, Galaxy J5, HTC, Moto X, Samsung Galaxy S5, Google Nexus 5, LG G2 ve Sony Xperia, HTC One M9 + en iyi 2018 Zil Sesleri, çoğu android cihazları için uygundur.
free ringtones for your phone, your phone SMS 2018 collection brings the best free & upset the favorite ringtones composed of sound! Turkish films and TV turkey fans, high school love story, the Turkish love songs or sad 2018 wallpaper and themes brand phone 2018 ringtones for this app one coming popular and fantasies with this amazing statement of your phone because it must have application for your audio mobile phones.
Turkish fan of the song, I'm sorry Turkish, quotes, sounds, ringtones. II are in place.
Turkish ringtones and sounds, each user phones and mp3 Turkish unusual for tablets. 2018 Turkish ringtones, compile a new application that guarantees unique ringtone. All high-quality mobile voice and free wifi available smoothly. Just install and enjoy.
Looking for the best Turkish brand new ringtone for your cell phone? Turkish sad, sad showing romantic performance, try the wonderful collection of first-class Turkish music.
Love to hear music in an extraordinary thing and it's always a real pleasure and now, free love, you can always listen to ringtones.
Turkey music, Central Asian folk music, Arabic music, Byzantine music, Greek music, Ottoman music, Persian music, Armenian music and the Balkans as well as influenced by the music queue contains more modern Europe and the various elements to mention that American popular music. .
Best free Turkish songs and ringtones, obtain the default notification tone for voice and SMS Alerts to mobile, all free ringtones, carefully filtered ringtones from popular Turkish TV in 2018. Warning tones, free iPhone ringtones music notification and a wonderful collection of sound clips, and much more ... In order for messaging
Our selection of the most exclusive ringtones and carefully selected for Samsung Galaxy S7 and S8 edge adapts notes or any other Android ™ models in a perfect way! loud and fun way to get the best out of every phone call or SMS received from. 2018 Best notification sounds, sad love call alert ringtones, free alarm sounds.
Top Turkish songs and ringtones to your phone for tablets in 2018, when you receive a notification or a call from the memories to help you recognize, turkishram romantic, loving, sad melodies hindi such Shade songs and ringtones, arabic ringtones offer the best collection of lovers. Enjoy these HD 2018 sound.
Turkish ringtones 2018, Irem Derici Demet Akalin and contains many popular artists:

App, offering an easy to use experience to each user allows you to find the best ringtones in 2018. All content is available for free: awesome ringtones, mp3 Realtones, sms mobile voice and songs. In our catalog, you can find both the old and the new ringtones. To get free mp3 audio and songs? Download music on your phone so quick and easy! All high quality mp3 ringtones order of popularity. Before setting any turk ringtones, you can listen to him. Now anyone can download the ringtones and S8 can show their personality.
compatibility:
Galaxy S8 / Galaxy s7 Edge, Galaxy S9 and Galaxy S6 Edge Galaxy Note 7 Galaxy Note 6, Galaxy Note 9 Galaxy Note 4, Galaxy Note 6 Galaxy Note 8 Galaxy A9 Galaxy A8 Galaxy A5, Galaxy A5, J5 Galaxy, HTC, Moto X, Samsung Galaxy S5, Google Nexus 5, LG G2 and Sony Xperia, HTC One M9 + best 2018 Ringtones, is suitable for most android devices.
Show more
Zil Sesleri 2018 Türkçe 1.6 APK for Android 4.0+

Version: 1.6 for Android 4.0+

Update on: 2018-04-13

File size: 47.638.756 bytes

App permissions: view permissions

What's new:

Zil Sesleri 2018 Turkce
Bugs fixed
Turksih ringtones 2018
Top new ringtones

Download APK now


Versions history:
1. LATEST. Zil Sesleri 2018 Türkçe 1.6 APK (2018-04-13, 47.638.756 bytes)
2. Zil Sesleri 2017 Türkçe 1.1 APK (2017-03-06, 35.356.767 bytes)
3. Zil Sesleri 2017 Türkçe 1 APK (2016-12-19, 34.881.163 bytes)