Download Türkiye Canlı TV İzle 2.1 APK

1.187 votes, 4.6/ 5
Package name: com.app.canlitvizleyin
  • Author:

  • Version:

    2.1

  • Update on:

The description of Download Türkiye Canlı TV İzle 2.1 APK

Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletleriniz üzerinden internetin olduğu her yerde TV İzleyin.

Türkiye ulusal yayınları,spor kanalları,çocuk kanalları,haber kanalları , Almanya ve Amerika canlı tv yayınlarını izleyebilirsiniz. Canlı TV İzleme uygulaması kesintisiz yayın sağlamaktadır. Tüm kanalları saat başı güncellemektedir.

Bazı uygulama izinleri sizi suistimal etmez.Tv izleme uygulaması sizlere yayın verebilmek için internet, kanalları sosyal medyada paylaşabilmek için hesap izinleri ister.Bunları kesinlikle kötü niyetli kullanmıyoruz.

Canlı TV İzleme uygulaması internet üzerinden yayın sağlar. Yayın kalitesi tamamen internet hızınıza bağlıdır. Yayınla ilgili şikayetlerinizi bize ileteceğiniz bir kısım bulundurmaktadır. 7/24 teknik destek imkanımız ile aksaklık olan yayını 1 saat içerisinde çözüyoruz.

Not:Telif hakkı bulunduran kanallar yayınlanmaz! Telif hakkınızın bulunduğunu düşünüyorsanız [email protected] adresine iletişime geçerseniz ,gerekli işlemleri sağlarız.

Uygulama tamamen ücretsizdir. Evde,işte, istediğiniz her yerde ücretsiz Tv İzle . Uygulama içi satın alma seçeneklerine gerek duymadık. Reklamlar sizi asla rahatsız etmez. Yayınlar reklamla bölünmez.

Show more
Türkiye Canlı TV İzle 2.1 APK for Android 2.3.3+

Version: 2.1 for Android 2.3.3+

Update on: 2017-01-04

File size: 16.906.997 bytes

App permissions: view permissions

What's new:

Download APK now