Download Türkiye Canlı TV İzle 1.2 APK

2.735 votes, 4.7/ 5
Package name: com.app.canlitvizleturkiye
  • Author:

  • Version:

    1.2

  • Update on:

The description of Download Türkiye Canlı TV İzle 1.2 APK

Kesintisiz HD TV İzle!

Türkiye Canlı TV İzle uygulaması sayesinde Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletleriniz üzerinden internetin olduğu her yerde TV İzleyin.Android cihazınızdan TV izlemek bu kadar kolay olmamıştı.

Türkiye ulusal yayınları,spor kanalları,çocuk kanalları,haber kanalları , Almanya ve Amerika canlı tv yayınlarını izleyebilirsiniz. Canlı TV İzleme uygulaması kesintisiz yayın sağlamaktadır. Tüm kanalları saat başı güncellemektedir.Tv izle ailesi olarak tek amacımız kesintisiz,donma olmadan canlı yayınlar sağlamaktır.

TV İzleme uygulaması sizden ücret talep etmez,sizi kandırmaz. Sizleri paket satın almaya zorlamaz. Tamamen ücretsiz Tv izle

TV izleme uygulaması sizlere yayın verebilmek için internet, kanalları sosyal medyada paylaşabilmek için hesap izinleri ister.Bunları kesinlikle kötü niyetli kullanmıyoruz.

Canlı TV İzleme uygulaması internet üzerinden yayın sağlar. Yayın kalitesi tamamen internet hızınıza bağlıdır. Yayınla ilgili şikayetlerinizi bize ileteceğiniz bir kısım bulundurmaktadır. 7/24 teknik destek imkanımız ile aksaklık olan yayını 1 saat içerisinde çözüm sağlıyoruz.

Tamamen Türk yapımı olan uygulamamızda tüm yayınlar aktif. Her geçen gün kanal listemizi genişletiyoruz. Sizlere mobil cihazınızda Canlı TV izleme keyfini yaşatıyoruz.

Uygulama tamamen ücretsizdir. Evde, işte, istediğiniz her yerde ücretsiz Tv İzle . Uygulama içi satın alma seçeneklerine gerek duymadık. Reklamlar sizi asla rahatsız etmez. Yayınlar reklamla bölünmez.
Show more
Türkiye Canlı TV İzle 1.2 APK for Android 2.3.3+

Version: 1.2 for Android 2.3.3+

Update on: 2017-02-15

File size: 16.912.665 bytes

App permissions: view permissions

What's new:

Hatalar giderildi.
Tüm kanallar güncellendi.

Download APK now


Versions history:
1. LATEST. Türkiye Canlı TV İzle 1.2 APK (2017-02-15, 16.912.665 bytes)
2. Türkiye Canlı TV İzle 1.1 APK (2017-02-01, 16.906.977 bytes)