Download Tonguc Akademi LYS Edebiyat 1.0.3 APK

545 votes, 4.1/ 5
Package name: works.cheers.tongucakademi.edebiyat

The description of Download Tonguc Akademi LYS Edebiyat 1.0.3 APK

Tonguç Edebiyat Zümresi, senin için süper bir uygulama hazırladı. Bu uygulamayla tüm LYS Edebiyat konularını hızlı bir şekilde öğrenebilirsin. Hangi eserin hangi yazara ait olduğunu, yazarların en belirgin özelliklerini, eser içeriklerini, yazarların hangi dönemde, hangi akım etkisinde eser verdiklerini karıştırıyor, aklında tutamıyorsan en kısa zamanda bütün bunları hafızanda tutabileceğin bir uygulama hazırladık.

İslamiyet Öncesi Türk Edebiyatı, Halk Edebiyatı, Divan Edebiyatı, Tanzimat, Servet-i Fünun, Fecr-i Ati, Milli Edebiyat, Cumhuriyet Dönemi Edebiyatı’nı tamamıyla artık bileceksin. Edebiyat konu anlatım videolarımızı izlediğinde sana karışık gelen bütün edebiyat konularını aslında kolayca öğrenebileceğini göreceksin. Cumhuriyet Dönemi’nde zorlandığını biliyoruz. Milli Edebiyat Zevk ve Anlayışını Sürdürenler , Beş Hececiler, Öz Şiir Anlayışındakiler, Yedi Meşaleciler, Serbest Nazım ve Toplumcular, Garipçiler, Garip Dışında Yeniliği Sürdürenler, İkinci Yeniler, İkinci Yeni Sonrası Toplumcu Şiir, Toplumcu Gerçekçi Eserler, Modernizmi Esas Alan Eserler, Bireyin İç Dünyasını Esas Alan Eserler, Cumhuriyet Dönemi'nde Tiyatro, Cumhuriyet Dönemi'nde Öğretici Metinler, Cumhuriyet Dönemi'nin Diğer Şair ve Yazarları. Bütün bu konular gözünü korkutmasın. Konuların her birine çok kısa zaman ayırarak piyasadaki en iyi kodlama yöntemi sayesinde hiçbirinden soru kaçırmayacaksın. Yani dikkatli bir şekilde izlersen bütün edebiyat zihninde kodlanmış olacak.

Yunus Emre, Mevlana, Karacaoğlan, Aşık Veysel, Hoca Dehhani, Şeyhi, Fuzuli, Baki, Şeyh Galip, Şinasi, Namık Kemal, Ziya Paşa, Ahmet Mithat Efendi, Recaizade Mahmet Ekrem, Tevfik Fikret, Mehmet Akif Ersoy, Yahya Kemal Beyatlı, Ahmet Haşim, Cenap Şahabettin, Mehmet Emin Yurdakul, Arif Nihat Asya, Özdemir Asaf, Fazıl Hüsnü Dağlarca, Cahit Zarifoğlu, Erdem Beyazıt, Necip Fazıl Kısakürek, Nazım Hikmet, Faruk Nafiz Çamlıbel, Ziya Osman Saba, Atilla İlhan, Orhan Veli Kanık, Cemal Süreya, Turgut Uyar, İsmet Özel, Sezai Karakoç gibi usta şairleri ve onlarca şiirini hafıza teknikleriyle ezberinizde tutacaksınız. Ömer Seyfettin, Yakup Kadri Karaosmanoğlu, Memduh Şevket Esendal, Sait Faik Abasıyanık, Yaşar Kemal, Orhan Kemal, Kemal Tahir, Sabahattin Ali, Necati Cumalı, Fakir Baykurt, Abdülhak Şinasi Hisar, Peyami Safa, Mustafa Kutlu, Halikarnas Balıkçısı, Tarık Buğra, Samiha Ayverdi, Oğuz Atay, Orhan Pamuk, Adalet Ağaoğlu, Haldun Taner, Nurullah Ataç gibi büyük yazarlarımızı ve eserlerini MEB müfredatında sorulduğu şekilde öğrenmek senin elinde. Hem de sıra dışı öğrenme ve hafıza teknikleriyle.
Tonguç Akademideki Edebiyat Videolarımızda, Edebiyat Akıl Haritamızda ve bu uygulamamızda amacımız sınavda karşılaşabileceğin soruları en hızlı ve kolay bir şekilde doğru çözmeni sağlamaktır. Tonguç Edebiyat Uygulamasını indirdiğinde internet olmasa dahi her yerde istediğin zaman kullanabilirsin. Edebiyat kartlarıyla çalışırken yüzlerce yazar ve eseri hızlı bir şekilde öğrendiğine sen de şaşıracaksın. Kartlardan sonra öğrendiklerini testlerle pekiştirince sınavda tüm soruları çözebileceksin. Sorularımızı hazırlarken ÖSYM’nin sorduğu LYS, ÖYS, ÖSS ve ÜSS sorularını MEB Kazanım Testlerini tek tek inceledik ve gelebilecek soruları senin için hazırladık. LYS Edebiyat’ta tek bir soruyu dahi kaçırmak istemiyorsan yapman gerekenler:

1.Adım : Karşına gelen kartı tahmin et
2. Adım: Kartın üstüne tıkla
3. Adım : Eğer tahminin doğruysa kartı sağa at eğer yanlışsa sola at
4. Adım : Tüm kartlar bitince testlere (quize) geçebilirsin

Şimdi çalışma ve başarma sırası sen de!
Show more
Tonguc Akademi LYS Edebiyat 1.0.3 APK for Android 4.1+

Version: 1.0.3 for Android 4.1+

Update on: 2017-08-14

File size: 8.870.047 bytes

App permissions: view permissions

What's new:

Hatalar giderildi.

Download APK now


Versions history:
1. LATEST. Tonguc Akademi LYS Edebiyat 1.0.3 APK (2017-08-14, 8.870.047 bytes)
2. Tonguc Akademi LYS Edebiyat 1.0.1 APK (2017-04-13, 8.681.601 bytes)