Download АТБ-Wonderland 2.0.2 APK

12.347 votes, 4.7/ 5
Package name: com.atb.wonderland

The description of Download АТБ-Wonderland 2.0.2 APK

"Додай магію в буденність з мобільним додатком АТБ Wonderland і героями книги “Аліса в країні див”! Іноді можна подумати, що світ навколо звичайний. Але тобі під силу додати в нього елементи магії і чудес. Як тільки ти побачиш значок білого кролика - все в твоїх руках !Знайди книгу в національній мережі супермаркетів “АТБ”, завантаж додаток АТБ Wonderland і магія вже в твоєму телефоні. АТБ Wonderland допоможе оживити найважливіші моменти книги з улюбленими героями, що перетворить її на інтерактивний мультфільм. Для цього потрібно запустити додаток, навести камеру на сторінку, де є зображення магічного білого кролика і казкові герої оживуть просто на твоїх очах. З ними можна сфотографуватися і поділитися знімком в соціальних мережах."
"Doda magіyu in budennіst of mobіlnim dodatkom ATB Wonderland i characters of the book" Alіsa in kraїnі divas "Іnodі mozhna podumati scho Svit Navkolo zvichayny Ale Tobi pid force Add your in Demba Elements magії i wonders Yak tіlki minute pobachish bіlogo rabbit icon -!.. All in tvoїh hands! Znaydi book in natsіonalnіy MEREZHI supermarketіv "ATB" zavantazh dodatok ATB Wonderland i magіya vzhe in tvoєmu telefonі. ATB Wonderland dopomozhe ozhiviti nayvazhlivіshі no book of ulyublenimi heroes, scho peretvorit її on іnteraktivny multfіlm. For tsogo potrіbno zapustiti dodatok canopy minute camera on storіnku de Je The images magіchnogo i kazkovі geroї bіlogo rabbit come to life just to tvoїh sight. They can be sfotografuvatisya W i podіlitisya znіmkom in sotsіalnih trammel. "
Show more
  • Category:

    SHOPPING

  • Get it on:

  • Requirements:

    Android 4.3+

АТБ-Wonderland 2.0.2 APK for Android 4.3+

Version: 2.0.2 for Android 4.3+

Update on: 2018-04-16

File size: 43.617.408 bytes

App permissions: view permissions

What's new:

Вже доступні нові пригоди Аліси у Задзеркаллі! Продовження улюбленої книжки, що так припала до душі дітям та дорослим. Цього разу з подвійною дозою чарів та магії!.. У новій книжці оживають 11 сторінок, що означає удвічі більше анімацій та інтерактиву!.. Розроблена також повноцінна ігрова сторінка з можливістю потрапити у чудернацький світ Аліси та долати перешкоди разом з нею. Поспішай вхопити магію!

Download APK now